Accountmanagers Particulier

Noord west

Business Accountmanager

Accountmanager

Brand
Ambassador




Zuid West

Business Accountmanager

Brand
Ambassador







Noord Oost

Business Accountmanager

Accountmanager

Brand
Ambassador





Vacant

Zuid Oost

Business Accountmanager

Vacant

Accountmanager

Brand
Ambassador

Segmentmanager Particulier
Karlijn Wisse
06-20619282
karlijn.wisse@remeha.nl

Intern Accountmanager Particuliere Markt
Liesbeth van Voskuilen
055-5496969
verkoop@remeha.nl

Commercial Operations Manager
Marie-Christien Sluis
055-5496969
marie.christien.sluis@remeha.nl

Intern Accountmanager Particuliere Markt
Jolanda Nijland
055-5496969
verkoop@remeha.nl

Accountmanagers Woningbouw Cooperaties (WBC)

Freek Belterman

Accountmanager WBC
06-13671881
freek.belterman@remeha.nl

Kees Langenberg

Accountmanager WBC
06-10224729
kees.langenberg@remeha.nl

Geert van den Biggelaar

Accountmanager WBC
06-82453953
geert.van.den.biggelaar@remeha.nl

Verkoop Woningbouw Coöperaties

Paul van Dartel

Business Development Manager WBC

Telefoon: 06-20460561
E-mail: paul.van.dartel@remeha.nl

Koen Kiers

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Jeroen de Vries

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Accountmanagers Utiliteit

Harry de Reus

Accountmanager Utiliteit
06-10911307
harry.de.reus@remeha.nl

Gosse Visscher

Accountmanager Utiliteit
06-13854613
gosse.visscher@remeha.nl

Henri van der Scheer

Accountmanager Utiliteit
06-39836254
henri.van.der.scheer@remeha.nl

Tim van Hest

Accountmanager Utiliteit
06-53898668
tim.van.hest@remeha.nl

Verkoop Utiliteit

Erik de Bruijne

Segment Manager Utiliteit

Mobiel: 06-20619279
E-mail: erik.de.bruijne@remeha.nl

Jeroen de Vries

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Koen Kiers

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Rick Kuiper

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Martien van Dijk

Application Specialist Special Projects

Telefoon: 06-53777955
E-mail: martien.van.dijk@remeha.nl

Gerwin Lamberts

Application Engineer

E-mail: gerwin.lamberts@remeha.nl